Lasīšanai: 1 minūte

Izceļošanas dokumentu pieprasīšana, atrodoties meklēšanā

J
jautā:
03. septembrī, 2018
Raimonds

Sveiki! Vai es kā persona, kas atrodas meklēšanā, varu droši pieprasīt jaunu izceļošanas dokumentu, šajā gadījumā pasi, neuztraucoties par to, ka mani arestēs turpat vēstniecībā un izsūtīs uz Latviju? Paldies!

A
atbild:
12. septembrī, 2018
Linda Balode
LV portāls

Kā norāda Valsts policijas pārstāve Laura Staļmakova, viss atkarīgs no konkrētās situācijas, kāpēc Jūs atrodaties meklēšanā. Lai noskaidrotu, kā rīkoties Jūsu gadījumā, Valsts policija iesaka izmantot advokāta konsultāciju, lai precizētu turpmākās darbības. Savukārt Zvērinātu advokātu kolēģijas zvērināta advokāta palīgs Armands Smans uzsver, ka šādu risku nevar izslēgt.