Lasīšanai: 1 minūte

Pieteikšanās prokurora palīga amatam

J
jautā:
21. maijā, 2018
Jekaterina

Kur vērsties, ja es gribu kļūt par prokurora palīgu? Kam ir jāsūta CV?

A
atbild:
05. jūnijā, 2018

Saskaņā ar Prokuratūras likuma 48.1 pantu par prokurora palīgu var būt persona, kura uzsākusi studijas augstākās izglītības mācību iestādē jurista kvalifikācijas iegūšanai vai ieguvusi pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību tiesību zinātnē (4. līmeņa profesionālo kvalifikāciju) vai citu augstāko izglītību (5. līmeņa profesionālo kvalifikāciju).

Interesentiem savs CV un motivācijas vēstule jāsūta uz e-pasta adresi: personals@lrp.gov.lv.

Brīvās vakances tiek izsludinātas arī www.lvportals.lv.