Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Jāvēršas dzimtsarakstu nodaļā

J
jautā:
02. novembrī, 2017
Aigars

Labdien! Ir nozaudēta laulības apliecība. Laulība reģistrēta bija Krievijas PSR. Kā tagad apliecību var atjaunot?

A
atbild:
03. novembrī, 2017
Elīna Gulbe
LV portāls

Tieslietu ministrijas mājaslapā norādīts: “Lai izprasītu dokumentus no valstīm, ar kurām Latvijai ir noslēgti divpusējie līgumi par tiesisko palīdzību (Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Lietuva, Igaunija, Moldova, Polija, Kirgīzija, Uzbekistāna), jāaizpilda anketa civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecinoša dokumenta izprasīšanai no ārvalstīm trijos eksemplāros krievu (vai attiecīgās valsts) valodā, un, pievienojot personas identitāti un radniecību (ja tādi nepieciešami) apliecinošus dokumentus, jāiesniedz jebkurā pašvaldības dzimtsarakstu nodaļā vai Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentā.”