Lasīšanai: 1 minūte

Izziņu par ģimenes stāvokli izsniedz Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde

J
jautā:
10. jūlijā, 2017
Guna

Labdien! Kur es varu dabūt izziņu par to, ka neesmu stājusies laulībā? Vai vispār tāda izziņa ir dabūjama?

A
atbild:
11. jūlijā, 2017
Elīna Gulbe
LV portāls

Izziņas no Iedzīvotāju reģistra (izziņu par personas dzīvesvietu, ģimenes stāvokli, pases datiem u.c. Iedzīvotāju reģistrā iekļautās ziņas) izsniedz Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP).

Izziņu var pieprasīt:

  • klātienē vai pa pastu jebkurā PMLP teritoriālajā nodaļā;
  • elektroniski iesniedzot pieprasījumu portālā www.latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei".