Lasīšanai: 1 minūte

Aizliegums iegūt tiesības neattiecas uz velosipēdiem

J
jautā:
04. novembrī, 2016
marta

Sveiki! Ja ir aizliegums vadīt/iegūt transportlīdzekļa tiesības sakarā ar auto vadīšanu reibumā, atņemtas tiesības uz četriem gadiem. Rodas jautājums, vai var nokārtot velosipēda tiesības? Īsti nevar saprast, jo, balstoties uz Administratīvo pārkāpumu kodeksa 29.2 pantu, izsecinu, ka tomēr var, bet kā īsti ir?

A
atbild:
15. novembrī, 2016
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Rolands Rumba, sabiedrisko attiecību speciālists

Normatīvie akti šādos gadījumos neaizliedz iegūt vai lietot velosipēda tiesības.