Lasīšanai: 1 minūte

Iesniegums Veselības inspekcijai

J
jautā:
05. septembrī, 2016
Kaspars

Kā pareizi rakstīt apstrīdējuma vēstuli Veselības inspekcijai par "Biedrības Samariešu apvienības Medicīniskās komisijas" lēmuma objektivitāti un profesionalitāti?

A
atbild:
14. septembrī, 2016
Edīte Brikmane
LV portāls

Iesniegumā Veselības inspekcijai brīvā formā jānorāda iesniedzēja vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese, jāapraksta situācijas/problēmas būtība, jānorāda pakalpojuma sniegšanas vieta un laiks, ārstniecības personas vārds, uzvārds, vēlams norādīt arī iesnieguma iesniedzēja kontaktinformāciju (tālruņa numuru un/vai e-pastu).

Iesniegumu Veselības inspekcijai var iesniegt personīgi vai nosūtīt pa pastu uz adresi: Klijānu ielā 7, Rīgā, LV-1012 vai elektroniski (ja personai ir pieejama internetbanka), izmantojot vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu "Elektronisks iesniegums Veselības inspekcijai, izvēloties iesnieguma veidu „Nekvalitatīvi veikta izmeklēšana un ārstēšan