DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
Šodien
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts aizsardzība

Puzes pagastā notiks Zemessardzes Mācību centra mācības

FOTO: no Zemessardzes Mācību centra arhīva.

No 16. līdz 20. jūnijam Ventspils novada Puzes pagasta teritorijā notiks Zemessardzes Mācību centra organizētas plānveida mācības karavīru un zemessargu kaujas spēju pilnveidei un iegūto iemaņu uzturēšanai.

Mācības notiks ar VAS “Latvijas valsts meži” un Ventspils novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā Ventspils novadā pa autoceļiem iespējama īslaicīga militārā transporta, karavīru un zemessargu pārvietošanās. Mācību uzdevumu veikšanas laikā tiks izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Mācību norises vietas pēc mācībām tiks sakoptas.

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Lai pieteiktos dienestam Zemessardzē iedzīvotāji aicināti zvanīt uz telefona numuru 1811, rakstīt uz e-pastu esizemessargs@mil.lv vai aizpildīt anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze. Vairāk informācijas tīmekļvietnē www.klustikaravirs.lv.

Pateicamies iedzīvotājiem par atbalstu Latvijas aizsardzības stiprināšanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI