DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. februārī, 2024
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Vidzemes slimnīcai apstiprināta jauna vidēja termiņa stratēģija 2024.–2028. gadam

Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Vidzemes slimnīca” ir apstiprināta jauna vidējā termiņa darbības stratēģija 2024.2028. gadam, kuras pamatā ir trīs darbības virzieni – darbinieki, pacienti un droša vide.

Vidzemes slimnīcas stratēģiskais mērķis ir nodrošināt veselības aprūpes pieejamību, sniedzot un attīstot kvalitatīvus, efektīvus, iedzīvotājiem pieejamus plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus, īstenojot ārstniecības iestāžu sadarbības teritoriju principu Vidzemes reģionā, vienlaikus attīstot atbilstošu infrastruktūru.

Stratēģiju izstrādāja slimnīcas valde un vadības komanda, kas, diskutējot un izvērtējot līdzšinējo darbību, noteica jaunos darbības virzienus. Jaunās stratēģijas vērtību definēšanā iesaistījās visi slimnīcas darbinieki.

“Vidzemes slimnīcas mērķis ir nodrošināt ilgtermiņa vērtību radīšanu. Jau līdz šim mērķtiecīgi esam stiprinājuši gan vides, gan sociālās pārvaldības principus katrā no darbības jomām. Ilgtspējīgi pakalpojumi un to veicinoši darbības principi noteikti būs mūsu nākotnes galvenais uzdevums,” norāda Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Lai piesaistītu kvalificētu darba spēku, īstenos ciešāku sadarbību ar izglītības iestādēm un studējošo un rezidentu piesaisti. Darbinieku motivācijas un labbūtības veicināšanai nodrošinās regulāru profesionālo pilnveidi un tālākizglītību, kā arī motivējošu darbinieku labumu grozu un darba samaksu. Slimnīcas mērķis būs arī īstenot labākā darba devēja statusu.

Sadarbības uzlabošanai ar pacientu svarīgi būs nodrošināt savlaicīgu pakalpojumu nodrošināšanu un veikt pacientu pieredzes mērījumus. Lai veicinātu pacientu piesaisti, veidos sadarbību ar reģiona slimnīcām un ģimenes ārstiem, tiks palielināts diagnostikas pakalpojumu apjoms, ieviesti un attīstīti jauni un inovatīvi veselības aprūpes pakalpojumi, kā arī paplašināti ambulatorās rehabilitācijas pakalpojumi.

Darbinieki ir slimnīcas lielākā vērtība, tāpēc jaunu speciālistu piesaiste un jau esošo darbinieku lojalitātes veidošana būs viens no galvenajiem jaunā plānošanas perioda mērķiem. Īpaša uzmanība tiks pievērsta sadarbībai ar izglītības iestādēm, lai motivētu skolēnus, studentus izvēlēties slimnīcu kā viņiem labāko darba devēju. Sniegsim finansiālu atbalstu studējošajiem, kuri izvēlējušies savas turpmākās darba gaitas sasaistīt ar Vidzemes slimnīcu. Lai mazinātu personāla mainību, strādāsim, lai darbinieki būtu lojāli uzņēmumam un justos novērtēti. Turpināsim uzturēt modernu un drošu darba vidi, motivējošu atalgojuma sistēmu un nemonetāros labumus.

Slimnīcas mērķis ir arī turpmāk nodrošināt veselības aprūpes pieejamību un drošāko atbalstu visiem pacientiem.

Vidzemes slimnīcas vidējā termiņa darbības stratēģija 2024.-2028. gadam apstiprināta dalībnieku sapulcē 2023. gada 21. decembrī.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI