DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. novembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Rīt notiks VUGD svinīgais apbalvošanas pasākums

Rīt, plkst. 13.00, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā Ķengaraga ielā 3k-1, Rīgā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltīts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) svinīgais apbalvošanas pasākums.

Svinīgā apbalvošanas pasākuma laikā iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, VUGD priekšnieks pulkvedis Mārtiņš Baltmanis un priekšnieka vietnieki pulkvedis Jānis Grīnbergs, pulkvedis Ivars Nakurts un ģenerālis Intars Zitāns amatpersonām un viesiem pasniegs Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumus, godinot viņu ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā.

“Laika nogrieznis no Lāčplēša dienas līdz 18.novembrim, Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai, tiek dēvēts par patriotu nedēļu. Vārda patriots nozīme mums katram būs ar savu nokrāsu, bet šajā dienā vēlos dalīties ar sev tuvo skaidrojumu no latīņu valodas – tautietis, līdzgaitnieks. Latvijas vēsturē esam pieredzējuši līdzgaitniekus jeb patriotus dažādos valstiski svarīgos procesos. Cilvēki, kuri cīnījās par kopīgu mērķi - savu brīvu Latviju! Un arī mēs dienestā esam līdzgaitnieki, jo mums ir kopīgs mērķis – palīdzēt citiem. Kopā mēs esam spēks, tādēļ aicinu ikvienu būt līdzgaitniekam, virzīties uz mērķi un neaizmirst, ka katrs no mums ir Lāčplēsis, kura sirdī skan vārdi “Gods kalpot Latvijai!””, uzsver VUGD priekšnieks pulkvedis Mārtiņš Baltmanis.

Godinot cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus, sasnieguši teicamus darba rezultātus un, riskējot ar savām dzīvībām, glābuši citus cilvēkus, tiks pasniegti vairāk nekā 80 Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi – zelta “Goda zīme”, sudraba “Goda zīme”, kā arī Iekšlietu ministrijas un VUGD Goda raksti, Pateicības un apbalvojumi “Par priekšzīmīgu dienestu”, “Par ieguldījumu starptautiskās palīdzības sniegšanā” un “Par drosmi”.         

VUGD ar lepnumu un gandarījumu apsveic visus apbalvotos!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI