DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

17. novembrī būs izmaiņas 12. autobusa kustības maršrutā

17. novembrī Nacionālo bruņoto spēku militārās parādes ģenerālmēģinājuma dēļ, 12. autobuss pēc plkst. 21.00 kursēs pa apvedceļu. Tāpat aptuveni pēc plkst. 21.00 ir iespējami īslaicīgi kustības traucējumi tiem autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem, kuri kursē pa 11. novembra krastmalu un Akmens tiltu.

No Abrenes ielas reisos plkst. 21.09, 21.40, 22.14 un 22.43 autobuss kursēs pa maršrutu līdz Gogoļa ielai, tālāk pa Gogoļa ielu, Firsa Sadovņikova ielu, Ludzas ielu, Lauvas ielu, Lomonosova ielu, Lubānas ielu, Salaspils ielu, Rušonu ielu, Prūšu ielu, Maskavas ielu, uzbrauktuvi uz Dienvidu tiltu, Dienvidu tiltu un tālāk pa maršrutu.

No Kooperatīva “Ziedonis” reisos plkst. 21.08, 21.40, 22.11 autobuss kursēs pa maršrutu līdz Dienvidu tiltam, tālāk pa nobrauktuvi uz Maskavas ielu, Prūšu ielu, Rušonu ielu, Salaspils ielu, Lubānas ielu, Lomonosova ielu, Lauvas ielu, Kalna ielu, Firsa Sadovņikova ielu, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI