DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. septembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Zināms satiksmes ministra Kaspara Briškena biroja sastāvs

Jaunā satiksmes ministra biroja vadītāja un padomniece būs Ginta Veipa-Kopilova, kura ieguvusi Latvijas Universitātes maģistra grādu tiesību zinātnē un juristes kvalifikāciju. Līdz šim strādājusi vadošos amatos juridiskajā un iepirkumu jomā gan publiskajā, gan privātajā sektorā; 14. Saeimas sasaukumā pildījusi vecākās konsultantes pienākumus un piedalījusies likumprojektu izstrādē.

Satiksmes ministra birojā kā padomnieks izraudzīts Edgars Klētnieks, kurš ieguvis Kembridžas Universitātes bakalaura grādu Dabaszinātnēs un maģistra grādu Skaitļošanas ķīmijā. Līdz šim strādājis kā galvenais produktu vadītājs Rīgas digitālajā aģentūrā, projektu vadītājs AS “Printful” un valdes loceklis Latvijas Debašu asociācijā.

Tāpat kā Briškena padomnieks izvēlēts Jānis Meirāns, kurš ieguvis Roterdamas Universitātes maģistra grādu pilsētvides, ostu un transporta ekonomikā. Pirms tam strādājis kā “Rīgas satiksmes” pagaidu valdes loceklis un Rīgas domes vicemēra Viļņa Ķirša padomnieks mobilitātes jautājumos.

Vēl ministra birojā kā padomnieks iecelts Rasmuss Filips Geks, kurš ieguvis bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā. Iepriekš strādājis kā Rīgas domes priekšsēdētāja Mārtiņa Staķa padomnieks digitālajos jautājumos un Rīgas biroja vadītājs starptautiskā uzņēmumā “Dynamic Yield”.

Vienlaikus satiksmes ministram būs divi ārštata padomnieki: Gunta Anča, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “Sustento” valdes priekšsēdētāja, Latvijas pārstāve Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā, Eiropas Foruma Cilvēkiem ar invaliditāti ģenerālsekretāre, un Normunds Krūmiņš, Latvijas Loģistikas asociācijas valdes priekšsēdētājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi transporta un loģistikas nozarē, guvis starptautisku darba pieredzi, publicējis divas grāmatas un vairāk nekā 50 publikācijas.

Savukārt Briškena birojā kā ministra palīdze strādās Beatrise Dreiškina, kura līdz šim bijusi Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāres Ilondas Stepanovas palīdze.

Par izraudzīto satiksmes ministra parlamentāro sekretāru informācija tiks sniegta atsevišķi.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI