DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

"Konstitucionālo tiesību" tulkojums angļu valodā – tagad arī drukātā izdevumā  

Publicitātes foto

Līdz šim nozīmīgākais latviešu valodā izdotais valststiesību izdevums "Konstitucionālās tiesības" ir triju autoru – Jāņa Plepa, Ilzes Plakanes un Edgara Pastara – kopdarbs, kas oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" apgādā iznācis jau trīs reizes (2004, 2014, 2021). Tagad grāmata izdota arī angļu valodā!  

2022. gadā par godu Satversmes simtgadei grāmatu "Konstitucionālās tiesības" iztulkoja angļu valodā, lai arī ārzemju lasītājiem dotu nepastarpinātu iespēju iepazīties ar Latvijas konstitucionālajām tiesībām un valsts iekārtas pamatiem. 

Līdz šim tulkojums bija pieejams tikai elektroniskā formātā, taču 2023. gadā grāmata "Konstitucionālās tiesības" tulkojumā "Constitutional law" izdota arī drukas formātā, un no septembra ir iegādājama "Latvijas Vēstneša" Grāmatu apgāda interneta veikalā (juristavards.lv/veikals), kā arī grāmatnīcās.  

Tulkojumam angļu valodā izmantots grāmatas "Konstitucionālās tiesības" jaunākais izdevums (2021), kas īsināts, lai lasītājiem piedāvātu informāciju tieši par Latvijas konstitucionālajām tiesībām un to piemērošanas praksi. Tulkojumu veikusi Ingūna Beķere, savukārt atsevišķu priekšvārdu īpaši šim digitālajam izdevumam rakstījis Mārtiņš Paparinskis. 

"Latvijas Vēstnesis" internetveikalu izmanto preču un pakalpojumu tirdzniecībai, kā arī klientu informēšanai par aktuālajiem piedāvājumiem. Tajā var iegādāties:   

Turpat pieejama informācija par iespējām iegādāties reklāmas laukumus žurnālā "Jurista Vārds" un portālā juristavards.lv, kā arī izvietot darba sludinājumus. 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU