DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. augustā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

24. augustā būs skatāms trešais NVA EURES tiešsaistes raidījums “Uzzini, pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā”

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES darba mobilitātes konsultanti sadarbībā ar citu Eiropas valstu kolēģiem šogad veido tiešsaistes raidījumu ciklu “Uzzini pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā”, lai informētu par Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) darba tirgu, veicinot izpratni par droša darba iespējām Eiropā. Trešais cikla raidījums, kas veltīts Vācijas darba tirgum, būs skatāms 24. augustā plkst. 16.00 pēc Latvijas laika EURES Latvia Facebook  lapā (https://www.facebook.com/eureslatvia).

NVA EURES projekta vadītājs Andris Segliņš sarunā ar Vācijas nodarbinātības dienesta starptautiskās darbiekārtošanas konsultantiem Veru Onebrinku (Vera Onnebrink) un Oliveru Helmutu Rungi (Oliver Helmut Runge) skaidros, kādi šajā valstī ir darba un dzīves apstākļi, kādi speciālisti pieprasīti, kā jāveido CV un jāraksta motivācijas vēstule, kā tiek noslēgti darba līgumi un kādi dokumenti ir nepieciešami, uzsākot darba attiecības Vācijā. Raidījuma translācijas sekotāji EURES Latvia Facbook lapas komentāru sadaļā varēs uzdot arī savus jautājumus, kā arī vienoties par attālinātu konsultāciju.

Cikla “Uzzini pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā” iepriekšējo tiešsaistes raidījumu ieraksti jebkurā laikā ir pieejami EURES Latvia Facebook lapā:

  1. Dzīves un darba apstākļi Zviedrijā: https://fb.watch/lzUvzq2cdC/
  2. Dzīves un darba apstākļi Nīderlandē: https://fb.watch/lzUtxMmmVt/

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: www.facebook.com/eureslatvia/

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Piektdienās no 13.00 līdz 15.00 EURES čats: https://ej.uz/zze4

EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un to partneru tīkls, tā galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu darba ņēmējiem un darba devējiem, kuri vēlas izmantot Eiropas darbaspēka mobilitātes iespējas. EURES tīkls darbojas 27 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, kā arī Šveicē, Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā. Latviju EURES tīklā pārstāv NVA.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI