DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. novembrī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

Decembrī notiks konference "Publiskā un privātā partnerība – ledus ir sakustējies”

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes attēls

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) kā publiskās un privātās partnerības (PPP) kompetences centrs 14. decembrī rīkos ikgadējo konferenci, turpinot aktualizēt PPP projektu attīstību Latvijā. Pieredzes un viedokļu apmaiņā piedalīsies jomas eksperti, praktiķi un potenciālie projektu īstenotāji.  

CFLA direktore Anita Krūmiņa: “Pēdējā gada laikā aizvien vairāk pašvaldību un valsts institūciju ir sapratušas, ka infrastruktūras uzturēšanai un attīstībai tām ar Eiropas Savienības fondiem, saviem līdzekļiem vai Valsts kases aizdevumiem nepietiks. PPP ir labākā alternatīva, kā šīs vajadzības īstenot.  Šis process - PPP idejas iekustināšana - nav bijis viegls un ātrs. Taču pašreiz jūtam, ka no sarunu, pieredzes studiju un ideju apmaiņas fāzes tomēr arvien jūtamāk pietuvojamies aktīvai rīcībai. Līdz ar to var droši teikt - PPP ledus ir sakustējies”.  

Konferences pirmā daļa būs veltīta PPP aktualitātēm un atskatam uz paveikto 2022. gadā – ar projektu īstenošanas stāstiem dalīsies “Latvijas Valsts ceļi” un Talsu novada pašvaldības pārstāvji, kā arī CFLA speciālisti.  

Otrajā daļā dzirdēsim stāstus par plāniem un iecerēm, kas drīzumā varētu tikt īstenotas – bērnudārzu kopprojektu, PPP iecerēm iekšlietu nozarē, īres mājokļu risinājumiem PPP ietvaros, potenciālajiem projektiem Rīgā, kā arī Lietuvas kolēģu pieredzi, īstenojot Balšu skolas būvniecību Viļņas priekšpilsētā. 

Pasākuma trešajā daļā notiks paneļdiskusija par PPP finansēšanu un pensiju fondiem ar Finanšu ministrijas, Deloitte, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas, BALTCAP, SWEDBANK, SORAINEN un   Finanšu nozares asociācijas pārstāvību. 

Konferencei tiešsaistē varēs sekot  ikviens interesents - pašvaldību un valsts institūciju pārstāvji, uzņēmēji, nevalstisko organizāciju pārstāvji u.c., kuru interešu lokā ir PPP jautājumi un aktualitātes šajā jomā. Konferenci varēs vērot CFLA mājaslapā un Facebook kontā.  

Šī būs jau trešā PPP aktualitātēm veltītā ikgadējā konference, ko rīko CFLA. Iepriekšējo konferenču materiāli un videoieraksti pieejami CFLA mājaslapā cfla.gov.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI