DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Valsts prezidents: jaunās Rīgas domes pirmais gads ir bijis pozitīvu pārmaiņu gads

FOTO: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

7. oktobrī Valsts prezidents Egils Levits, apmeklējot Rīgas domi (RD), ar tās vadību un komiteju vadītājiem apspriedās par Rīgas attīstības stratēģiju, uzklausot RD skatījumu uz galvaspilsētas perspektīvām labas pārvaldības, investīciju piesaistes jomā, dialogu ar valsts un nevalstisko sektoru, mobilitāti, infrastruktūru u. c.

“Jaunās Rīgas domes pirmās darbības gada laikā mēs redzam pozitīvas pārmaiņas pilsētā – apkaimju biedrību iesaiste lēmumu pieņemšanā, labas pārvaldības aktualizēšana. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, lai Rīgas izrāviena pirmajam gadam sekotu vēl vairāki tādi gadi,” uzsvēra Valsts prezidents.

Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis iepazīstināja ar atskaiti par jaunās Rīgas domes aizvadīto pirmo pārmaiņu gadu. M. Staķis informēja par Rīgas budžeta veidošanas prioritātēm nākamajam gadam, par darāmajiem darbiem izglītības, mobilitātes un klimatneitralitātes mērķu sasniegšanai, pilsētnieku sociālo atbalstam un tālākam dialogam ar apkaimēm un līdzdalības budžeta veidošanai, infrastruktūras attīstībai.

E. Levits pasniedza M. Staķim Rīgas pašvaldībai piešķirto Valsts prezidenta plaketi.

Sarunā piedalījās RD vadība, komiteju vadītāji: Attīstības komitejas priekšsēdētāja Inese Andersone, RD Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Edmunds Cepurītis, RD Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks, RD Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Viesturs Kleinbergs, RD Pilsētas īpašumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Locis, RD Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka, Rīgas pašvaldības izpilddirektora vietniece Rita Logina un RD departamentu vadītāji.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU