DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. februārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
1
1

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča uzruna Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona Valsts aizsardzības dienesta karavīru zvēresta došanas ceremonijā

FOTO: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Ministra kungs!  

Karavīri, tuvinieki, draugi!  

Visi, kuri ir šeit sapulcējušies!

Vispirms es sveicu jūs, 59 pilntiesīgus mūsu Nacionālo bruņoto spēku karavīrus, ar svinīgā zvēresta došanu! 

Mēs visi varam būt lepni par jums un jūsu izvēli. Mēs sakām paldies par to, ka nenobijāties un pievienojāties Valsts aizsardzības dienestam. Jūs dienēsiet Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljonā – vienībā, kas pilda divas ļoti svarīgas funkcijas: kaujas uzdevumus, nodrošinot bruņoto spēku vadības darbu, un reizē arī esat mūsu valsts un mūsu bruņoto spēku vizītkarte, nodrošinot ceremonijas, uzņemot augstus viesus, un parādot mūsu bruņoto spēku gatavību un kaujas spējas. 

Es gribu teikt paldies jūsu vecākiem un tuviniekiem par to, ka jūs esat izaudzinājuši tādus jauniešus. Es gribu teikt paldies arī virsniekiem un instruktoriem, kuri jau ir daudz darījuši, lai jūs kļūtu par mūsu bruņoto spēku karavīriem. 

Lai kādas būtu jūsu izvēles pēc dienesta beigām – profesionālais dienests vai civilā dzīve –  jūs būsiet labi sagatavoti gan mūsu valsts aizsardzībai, gan savai turpmākajai profesionālajai vai privātajai dzīvei. 

Vēlu jums visiem pilnvērtīgu, interesantu dienestu un lai jums visiem gods kalpot Latvijai!  

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI