DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Saeima par Fiskālās disciplīnas padomes locekli apstiprina Ivaru Golstu

Saeima ceturtdien, 9.septembrī, Fiskālās disciplīnas padomes locekļa amatā apstiprināja Ivaru Golstu.

I.Golsts amatā apstiprināts pēc 12 Saeimas deputātu priekšlikuma.

Jauna kandidatūra bija jāizvirza, jo Fiskālās disciplīnas padomes locekļa pilnvaru termiņš beidzies Andžam Ūbelim.

Līdz šim I.Golsts pildīja AS “Latvenergo” padomes priekšsēdētāja pienākumus, bijis Fiskālās disciplīnas padomes sekretārs, Latvijas Garantiju aģentūras direktors, VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” ģenerāldirektors. Viņam ir Latvijas Universitātē iegūts humanitāro zinātņu maģistra grāds teoloģijā un reliģiju zinātnē un Kolorādo Universitātē, ASV, iegūts starptautiskā biznesa zinātņu maģistra grāds, kā arī Rīgas Tehniskajā universitātē iegūta elektronisko skaitļotāju inženiera kvalifikācija. 

Padome strādā sešu locekļu sastāvā, no kuriem trīs izvirzīti pēc Latvijas Bankas prezidenta un finanšu ministra priekšlikuma, bet trīs – pēc vismaz desmit Saeimas deputātu priekšlikuma.

Padomes locekļus amatā apstiprina Saeima uz sešiem gadiem, un viens un tas pats loceklis amatu padomē var ieņemt ne vairāk kā divus pilnvaru termiņus pēc kārtas.

Fiskālās disciplīnas padome ir neatkarīga koleģiāla institūcija, kas izveidota Fiskālās disciplīnas likuma ievērošanas uzraudzībai.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU