DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Kariņš: vakcinācijas centru darbs norit raiti, aicinu visus vakcinēties

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš trešdien, 19. maijā, apmeklējot lielo vakcinācijas centru “ATTA centrs” Rīgā, secināja, ka Covid-19 vakcinācijas process norit raiti un aicināja cilvēkus izmantot sev ērtākās vakcinācijas iespējas.

Lielā vakcinācijas centra “ATTA centrs” apmeklējuma laikā Ministru prezidents iepazinās ar vakcinācijas procesu, vakcinācijas personāla darbu, kā arī pārrunāja vakcinēšanās pieredzi ar centra apmeklētājiem. Ar lielā vakcinācijas centra darbību K.Kariņu iepazīstināja vakcinācijas centru apkalpojošās “Veselības centru apvienības” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa un Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas vadītāja Eva Juhņēviča.

Vizītes laikā Ministru prezidents pateicās vakcinācijas personālam par darbu un apmeklētājiem, ka izvēlējušies vakcinēties pret Covid-19, norādot, ka vakcinācija ir vienīgais risinājums pandēmijas drīzai izbeigšanai.

K. Kariņš aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kas vēl nav vakcinējies, izmantot valsts piedāvāto iespēju vakcinēties pret Covid-19 kādā no vairāk nekā 800 vakcinēšanas punktiem Latvijā - tas ir vienkārši, ātri un bez maksas.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, no 11. oktobra līdz 11. janvārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus.

Iedzīvotājiem ir saistoši Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU