DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. septembrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Godinās “Balvas cilvēka izaugsmei” laureātus

Apzināt un izcelt Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus, kuri uzlabo savu līdzcilvēku dzīves apstākļus un iespējas, ir balvas konkursa “Balva cilvēka izaugsmei” lielākā vērtība.

19. septembrī svinīgā ceremonijā godināsim balvas ieguvējus četrās kategorijās: par sociālo atbildību, izcilu ieguldījumu izglītībā, izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā un izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē. Balvas laureātus apbalvos ar Goda diplomu un balvu – stilizētu skulptūru „Asns”.

Kopumā tika saņemti četrdesmit deviņi pieteikumi visās kategorijās ar unikālām un sirsnīgām iniciatīvām, kuras patiesi aizkustināja balvas žūriju, tādēļ, tika lemts, ka šogad papildus balvām, ministri vai to pārstāvji no Kultūras, Izglītības un zinātnes, Labklājības  un Veselības ministrijas, pasniegs arī Goda rakstus katrā kategorijā.

“Balva cilvēka izaugsmei” ir 2014. gadā aizsākts balvu konkurss, kuru organizē Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Amerikas Tirdzniecības Palātu Latvijā. “Mums ir dota brīnišķīga iespēja laureātiem pateikties par viņu ieguldīto darbu savu līdzcilvēku un valsts labā. Ar balvu konkursa palīdzību cenšamies izgaismot iniciatīvas, kuras kalpo iedvesmai arī citiem līdzdarboties valstiski nozīmīgos procesos,” balvas konkursa nozīmību pauž Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga.

“Viena no veselīgas un dinamiskas pilsoniskās sabiedrības iezīmēm ir to indivīdu un organizāciju ieguldījums, kas rada pozitīvas pārmaiņas viņu kopienās,” akcentēja ASV vēstniecības Rīgā Misijas vadītāja vietnieks Pols Polītiss (Poal Polete). Savukārt Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā izpilddirektore un valdes locekle Līga Smildziņa-Bērtulsone atzina, ka: “Mums kā uzņēmēju organizācijai ir svarīgi ne tikai pašiem būt sociāli atbildīgiem, bet arī aicināt sabiedrību un lēmumu pieņēmējus atbalstīt un iesaistīties iniciatīvās, kas uzlabo iedzīvotāju veselību, izglītību un labklājību, kā arī mazina nevienlīdzību.”

Pasākumu padara iespējamu sadarbības partneri, sponsori un atbalstītāji: Abbvie, Hamids Ladvejards ar ģimeni, SEB banka un Maxima. Informatīvi atbalsta LV portāls.

Plašāka informācija par balvu konkursu pieejama: www.cilvekaizaugsme.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU