Lasīšanai: 1 minūte

Būvniecības darbi jāsaskaņo ar zemes īpašnieku tehniskā projekta stadijā

J
jautā:
31. janvārī, 2014
Marija Muceniece

Tiek izstrādāts tehniskais projekts tramvaju ceļa rekonstrukcijai Rīgā Slokas ielā. Tramvaja kontakttīkla esošie balsti atrodas īpašnieku teritorijās. Jautājums: projektā jāparedz esošo balstu demontāža un jaunu balstu montāža īpašnieku zemes gabalu robežās, un sarkano līniju robežās vai īpašnieks tikai jābrīdina par projekta variantu, vai jāsaņem īpašnieka saskaņojums? Viens no īpašniekiem ir Armēnijas pilsonis un Rīgā nav sastopams. Paldies!

A
atbild:
18. februārī, 2014
Laura Platace
LV portāls

Rīgas pilsētas būvvalde informē, ka esošo kontakttīkla balstu demontāža un jaunu balstu montāža īpašnieka zemes gabala robežās un sarkano līniju robežās ir jāskaņo ar zemes gabala īpašnieku tehniskā projekta stadijā, neraugoties uz to, kādas valsts pilsonis ir šī persona. Un projektētāja uzdevums ir nodrošināt, lai tiktu ievēroti visi izvirzītie tehniskie noteikumi.