Lasīšanai: 1 minūte

Instrukciju elektrodrošībā vislabāk rakstīt pašiem

J
jautā:
31. janvārī, 2011
AIVARS

Labdien! Vēlos noskaidrot, kur var iepazīties un savā uzņēmumā piemērot darbiniekiem „Instrukciju elektrodrošībā „A” grupai”. Paldies.

A
atbild:
04. februārī, 2011
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
Mārtiņš Pužuls, konsultants darba aizsardzības jautājumos

Parasti instrukcijas elektrodrošībā raksta paši uzņēmumi, jo katram ir sava elektroiekārtu apkalpošanas specifika.

Publiskā telpā, piemēram, internetā, šādas instrukcijas bez maksas atrast diez vai izdosies, bet ir ļoti daudzas vietnes, kur tās var iegādāties par maksu. Jāsaka gan, ka arī nopērkamo instrukciju kvalitāte ir dažāda, tāpēc labāk tās uzrakstīt pašiem, vēl jo vairāk, ja uzņēmumā ir darba aizsardzības speciālists.