Lasīšanai: 1 minūte

Projekta vadītāja kods Profesiju klasifikatorā

J
jautā:
12. janvārī, 2011
Lita Ecētāja

Labdien! Iepriekšējais Projekta vadītāja kods bija - 2414 03, kur amata pienākumu apraksts bija piemērojams arī sabiedriskā sektora uzņēmumiem. Kādam profesijas kodam atbilst Projekta vadītājs, kurš realizē kādu no uzņēmuma projektiem?

A
atbild:
13. janvārī, 2011
Labklājības ministrija
Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja

Saskaņā ar Profesiju klasifikatoru profesijai „Projekta vadītājs” ir piešķirts kods 2422 01, un to var piemērot visiem uzņēmumu projektiem.

MK 2010. gada 18. maija noteikumos Nr. 461 par Profesiju klasifikatoru ir paskaidrots apzīmējums „uzņēmums”:

„14. Klasifikatorā apzīmējums:
14.1. „uzņēmums” ir kopīgs apzīmējums valsts vai pašvaldību iestādei, komersantam, personālsabiedrībai, biedrībai, nodibinājumam vai fondam, reliģiskajai organizācijai, politiskajai partijai vai citam tiesību subjektam, kas nodarbina vismaz vienu darbinieku;”

Papildu informāciju varat skatīt šādos normatīvajos aktos un portāla LV.LV sagatavotajos skaidrojumos: