Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Politika

Kur var iepazīties ar likumprojektiem

J
jautā:
08. maijā, 2024
Nauris

Labdien! Jau vairākus gadus dzirdu no advokātiem, ka tikšot pieņemts likums par to, ka personai, kas ir notiesāta pirmo reizi, tiek piemērota puse no piespriestā brīvības atņemšanas termiņa, bet nekur nevaru šādu likumprojektu atrast. Vai šāds likumprojekts pastāv, kad tas tiks pieņemts, un kur ar to var iepazīties?

A
atbild:
31. maijā, 2024

Ar likumprojektiem un to anotācijām varat iepazīties Latvijas Republikas Saeimas tīmekļvietnes sadaļā Likumdošana”, kurā pieejamas apakšsadaļas Saeimas sēde”, Atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem”, Likumdošanas datu bāze”, Aktuālie likumprojekti”, Likumdošanas statistika” un Kā top likums?”.