Lasīšanai: 1 minūte

Parādu piedziņa neparedz liegumu doties ceļojumā

J
jautā:
18. novembrī, 2023
Linda

Labdien! Ja man tiesu izpildītājs ir bloķējis kontu un ietur no algas naudu, vai es varu ceļot uz Ēģipti? Vai uz valsts robežas tas būs redzams? Vai var neizlaist no valsts?

A
atbild:
22. novembrī, 2023
Zaida Kalniņa
LV portāls

Jūsu parādsaistību piespiedu piedziņa nav saistīta ar izceļošanas aizliegumu. Normatīvie akti neparedz tiesu izpildītājam informāciju par jūsu parādsaistībām un to segšanu nodot  Valsts robežsardzei.