Lasīšanai: 1 minūte

Nosacījumi, lai saskaņotu būvprojektu

J
jautā:
06. novembrī, 2023
Sigita

Labdien! Kādi ir “Sadales tīkla” nosacījumi vai aizliegumi, kuru dēļ var tikt nesaskaņots būvprojekts? Kādi var būt risinājumi? Kādi kritēriji jāievēro, lai bez problēmām tiktu saskaņots būvprojekts?

A
atbild:
24. novembrī, 2023

Lai sagatavotais būvprojekts tiktu saskaņots, tam, pirmkārt, ir jāatbilst AS “Sadales tīkls” izsniegtajām tehniskajām prasībām (noteikumiem). Otrkārt, tas nedrīkst būt pretrunā citiem saistošajiem un valstī spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tāpat elektroenerģijas sadales operators pievērš uzmanību, lai atbilstoši sagatavotajam būvprojektam potenciāli izbūvējamais elektrotīkls būtu bez problēmām ekspluatējams un apkalpojams.