Lasīšanai: 1 minūte

Vai var ierīkot elektroapgādi aizsargjoslā

J
jautā:
02. jūlijā, 2023
Silva

Vai var ierīkot elektroapgādi aizsargjoslā, ja nav paredzēta apbūve? Elektrība nepieciešama teritorijas sakopšanai un elektroauto uzlādei.

A
atbild:
07. jūlijā, 2023

Cik noprotams no jautājuma, klients interesējas par iespēju ierīkot elektrības pieslēgumu aizsargjoslas teritorijā. Lai varētu atbildēt par iespējām, AS “Sadales tīkls” nepieciešama detalizētāka informācija: klients aicināts vērsties uzņēmumā ar pieteikumu par elektrības pieslēguma ierīkošanu. Saņemot precīzāku informāciju, uzņēmuma speciālisti izvērtēs iespējamos risinājumus un sagatavos attiecīgus tehniskos noteikumus. Pieteikumu var ērti sagatavot klientu portālā e-st.lv.

Ja būtu vajadzīga eksperta konsultācija, tad to iespējams pieteikt uzņēmuma mājaslapā šeit.