Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Kādi dokumenti jāiesniedz nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumam

J
jautā:
16. augustā, 2023
Liliana Kalve

Kādus dokumentus vajag noformēt, lai saņemtu atvieglojumu nekustamā īpašuma nodoklim?

A
atbild:
18. augustā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Pašvaldība saistošajos noteikumos par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem nosaka, kuru atvieglojumu gadījumos un kādi dokumenti, kas apliecina statusu konkrētam atvieglojumam, iesniedzami. Jāiepazīstas ar pašvaldības, kurā ir nekustamais īpašums, saistošajiem noteikumiem vai jāsazinās ar konkrētā nodokļa speciālistu. Ikgadējā pašvaldības paziņojumā par nodokli ir norādīta kontaktinformācija.