Lasīšanai: 1 minūte

Kādi zemesgabali piesaistīti konkrētai mājai

J
jautā:
26. jūlijā, 2023
Ilona

Labdien! Kur var redzēt, kādi zemesgabali, kadastra numuri ir funkcionāli piesaistīti konkrētai mājai?

A
atbild:
28. jūlijā, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Portālā Kadastrs.lv ir pieejama informācija par fiziski saistītajiem objektiem, piemēram, zemes vienībām, uz kurām atrodas būve.

Ja jautājums ir uzdots par tādām zemes vienībām, kas piesaistītas būvei, ja būve atrodas būvju īpašuma sastāvā, tad prasītā informācija varētu būt iegūstama pašvaldībā.