Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Kultūra

Televīzijas kanāla OTV pārraides valoda nav mainīta

J
jautā:
08. maijā, 2023
Kaspars Bariss

Labdien! Kas notika ar latviešu televīzijas kanālu OTV, ja tas ir aizvietots ar tādu pašu kanālu, tikai krieviski?

A
atbild:
09. jūnijā, 2023
Santa Galiņa
LV portāls

“TV3 Group” pārstāve LV portālam paskaidro: “Programmas OTV oriģinālvaloda ir krievu valoda, un tā Latvijas teritorijā kopš iekļaušanas retranslējamo programmu sarakstā tiek pārraidīta nemainītā veidā – krievu valodā. Programma OTV līdz šim nav veidota un pārraidīta Latvijas teritorijā latviešu valodā.”

Vēršam uzmanību, ka ar nosaukumu OTV darbojās arī Ogres Televīzija, taču, kā liecina uzņēmumu datubāze “Lursoft”, SIA “Ogres Televīzija” tika likvidēta 2016. gadā.