Lasīšanai: 1 minūte

Kur ziņot par, iespējams, nelikumīgu uzņēmējdarbību

J
jautā:
09. aprīlī, 2023
Arturs

Vai fotogrāfs var uzturēt studiju un veikt uzņēmējdarbību, to nereģistrējot? Kur var vērsties, ja zini par šādu studiju? Paldies!

A
atbild:
02. maijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Valsts ieņēmumu dienesta informācijā norādīts: uzticības tālrunis un e-pasta adrese (24 h) +371 80009070. Par pārkāpumiem nodokļu vai muitas jomā vai VID amatpersonu negodprātīgu rīcību ziņojiet, rakstot uz e-pasta adresi: parkapumi@vid.gov.lv.