Lasīšanai: 1 minūte

Ja darba attiecību laikā mainās darba pienākumi

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
16. martā, 2023
J Rezovska

Ar darbinieku ir noslēgts darba līgums. Mainoties darba apstākļiem, viņš pilda citus pienākumus. Vai ir jānoslēdz jauns līgums? Vai arī esošajam līgumam ir jāveido jaunas vienošanās?

A
atbild:
17. martā, 2023
Zaida Kalniņa
LV portāls

Nodibinot ar darbinieku darba tiesiskās attiecības, konkrētā uzņēmuma ietvaros var būt noslēgts tikai viens darba līgums.

Atbilstoši Darba likuma 97. pantam visas nodarbinātības izmaiņas turpmāko darba attiecību laikā tiek noformētas kā vienošanās par grozījumiem darba līgumā, ko paraksta abas puses.