Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Sabiedriskā transporta izmantošana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
17. septembrī, 2022
Biruta

Vai Rīgā sabiedrisko transportu bez maksas drīkst izmantot arī citu valstu pilsoņi/pensionāri, kuru pamatdzīvesvieta ir Rīga?

A
atbild:
30. septembrī, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Sveicināti!

Rīgas pašvaldības noteiktās braukšanas maksas 100% atvieglojumu saņēmēju kategorijas skatīt šeit. Rīgas domes saistošajos noteikumos, cita starpā, minēts, ka braukšanas maksas atvieglojumus Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā ir tiesīga saņemt šāda pasažieru kategorija: Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušie nestrādājošie pensionāri līdz 75 gadu vecumam – braukšanas maksas atvieglojums 100% apmērā no biļetes cenas.