Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Tiesību liegums

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
11. septembrī, 2022
Edgars

Kāds sods paredzēts par auto vadīšanu, ja ir stājies spēkā tiesību liegums uz 12 mēnešiem, bez uzskaites punktiem. Vai aizlieguma termiņš šādā gadījumā varētu tikt pagarināts? Vai sods mainīsies, ja pārkāpums tiks izdarīts atkārtoti?

A
atbild:
30. septembrī, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Sveicināti!

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 51. panta sestās daļas 2. punktu par transportlīdzekļa vadīšanu, ja ir spēkā minētais transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, transportlīdzekļa vadītājam piemēro naudas sodu no piecdesmit sešām līdz simt četrpadsmit naudas soda vienībām jeb no 280 līdz 570 eiro.