Elektrolīnijas izbūve

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
04. septembrī, 2022
Roberts

Uz manas privātās zemes 2006. gadā “Latvenergo” uzstādīja elektrolīniju. Tā kā zeme bija nodota lietošanā kaimiņam, lai tā tiktu apstrādāta un neaizaugtu, 2020. gadā ierados apskatīt, kā kaimiņš apkopj zemi. Ieraudzīju, ka ir uzstādīti stabi. Vērsos būvvaldē ar jautājumu, kur ir projekts un ar mani veiktais saskaņojums. Neviens arhīvā nevarēja atrast kādus dokumentus, un “Latvenergo” norādīja, ka tas ir komercnoslēpums. Kā uz zemes, kura man pieder, var būt ierīkota privāta elektrolīnija bez manas piekrišanas? Kur meklēt risinājumu?

A
atbild:
21. septembrī, 2022

Plānojot elektrolīniju izbūvi, AS “Sadales tīkls” ar elektrolīnijas projektu vēršas pie to privātīpašumu īpašniekiem, kuru zemes šķērsos elektrolīnija atbilstoši sagatavotajam projektam. Lai varētu izpētīt un sniegt plašākus komentārus par konkrēto gadījumu, ir nepieciešama detalizētāka informācija (piemēram, precīza adrese). Aicinām klientu pieteikt e-konsultāciju “Sadales tīkla” mājaslapā, aprakstā norādot adresi, lai uzņēmuma speciālisti varētu sazināties un sniegt precīzāku informāciju.