Lasīšanai: 1 minūte

Vai jāprasa saskaņojums, ja paplašina autoceļu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
16. augustā, 2022
Agnese

Labdien! Manā īpašumā atrodas zemesgabals blakus šosejai (viens no valsts galvenajiem autoceļiem). Šobrīd tur tiek plānoti remontdarbi. Nav pieejama informācija, vai ceļš tiks paplašināts un kā tas beigās izskatīsies. Saprotu, ka ir aizsargjosla, bet, ja Latvijas Valsts ceļi plānotu paplašināt autoceļu, veidot dziļāku grāvi vai izzāģēt kokus, kuri atrodas manā īpašumā, vai viņiem nevajadzētu man kā zemes īpašniecei prasīt saskaņojumu? Paldies!

A
atbild:
18. augustā, 2022
Latvijas Valsts ceļi
Anna Kononova, Komunikācijas daļas vadītāja

Universālas atbildes uz šo jautājumu nav, ja nu vienīgi jāskatās likums “Par autoceļiem”, būvniecības regulējums, Aizsargjoslu likums un citi normatīvi, kuros aprakstīta rīcība dažādās situācijās.

Jums ir jāvēršas LVC reģionālajā nodaļā, kur darbinieki atbildēs uz visiem jautājumiem un sniegs skaidrojumu par konkrēto situāciju.