Lasīšanai: 1 minūte

Piemērotākais uzņēmējdarbības veids

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
13. aprīlī, 2022
Liene

Labdien! Vēlētos uzsākt SUP nomas biznesu. Bet, tā kā tas ir sezonāls, nespēju saprast, kāds uzņēmējdarbības veids tam ir piemērotāks. Vienīgais īpašnieks un darbinieks būtu es pati. Paralēli vēlos turpināt arī savu strādāt algotajā darbavietā. Paldies!

A
atbild:
20. aprīlī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Lai uzņēmējiem palīdzētu izvēlēties piemērotāko uzņēmējdarbības veidu, Valsts ieņēmumu dienests ir izveidojis informatīvo sadaļu “Pirmie soļi topošajiem uzņēmējiem”, kas ir pieejama šeit. Tajā ir iespējams salīdzināt komercdarbību veidus, izvēlēties piemērotāko nodokļu maksāšanas režīmu u. c.