Lasīšanai: 1 minūte

Vai bērnam pienākas kompensācija par sporta stundā lauztu roku

J
jautā:
04. martā, 2022
Liene Strode

Labdien. Ja bērns salauza roku sporta stundā, vai mēs varam iegūt kompensāciju?

A
atbild:
12. martā, 2022

Kompensācija pienāktos gadījumā, ja jums ir apdrošināšanas polise bērnam pret nelaimes gadījumiem.

Par to, kādos gadījumos pienāktos apdrošinātāja kompensācija bērnam par gūto traumu, ir pieejams raksts Latvijas Apdrošinātāju asociācija (LAA) mājaslapā.

Gadījumā, ja bērns guva traumu kāda cita vainas dēļ, tad jums ir tiesības vērsties ar prasības pieteikumu tiesā civiltiesiskajā kārtībā, iesniedzot pierādījumus (ārsta slēdzienu par gūto traumu, liecinieku liecības). Prasības pieteikumu tiesā var iesniegt elektroniski, vairāk par to šeit.