Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Kā atrast radinieku pēc vārda, uzvārda, tēva vārda un dzīvesvietas

J
jautā:
01. janvārī, 2022
Kristine

Labdien! Kur varētu meklēt informāciju par radiem, ja ir zināms tikai vārds uzvārds, tēvā vārds un dzīvesvieta?

A
atbild:
04. janvārī, 2022

Fiziskās un juridiskās personas var saņemt Iedzīvotāju reģistra informāciju par citu personu uz motivēta iesnieguma pamata.

Izziņu attālināti var pieprasīt:

  • pa pastu jebkurā PMLP teritoriālajā nodaļā šeit;
  • elektroniski iesniedzot pieprasījumu portālā latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei" vai oficiālo elektronisko adresi.