Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai dēls var elektroniski deklarēt mātes dzīvesvietu

J
jautā:
07. augustā, 2021
Agita

Labdien! Vai dēls var slimās mātes, kas nestaigā, vietā elektroniski deklarēt dzīvesvietu, autentificējoties ar savu internetbanku?

A
atbild:
13. augustā, 2021
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Personu datu apstrādes departaments

Dzīvesvietas deklarācijas e-paklpojumu vai dzīvesvietas deklarēšanu klātienē pašvaldības iestādē var izmantot tikai pati persona personiski. E-pakalpojums nav pieejams pilnvarotajām personām.