Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Vai, atgriežoties no Gruzijas, jāievēro pašizolācija

J
jautā:
15. jūnijā, 2021
Laima

Labdien! Augustā ceļošu uz Gruziju. Vai man pēc atgriešanās būs jāievēro pašizolācija? Esmu vakcinēta.

A
atbild:
03. augustā, 2021
Laura Studente
LV portālam

Ja esat pilnīgā vakcinēta, ko pierāda arī vakcinācijas sertifikāts, tad, atgriežoties no Gruzijas, pašizolācija nebūs jāievēro. Vienlaikus situācija pastāvīgi mainās, tāpēc ir būtiski sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstīm SPKC mājaslapā.