Lasīšanai: 1 minūte

Vai lauksaimniecības teritorijā var būvēt vairākas savrupmājas

J
jautā:
14. aprīlī, 2021
Santa

Vai zemesgabalā, kas pēc zonējuma ir lauksaimniecības teritorija un ir 1,9 ha liels, varu būvēt vairākas savrupmājas? Pašvaldības apbūves noteikumos nav minēts ēku skaits. Kādi normatīvie akti to nosaka?

A
atbild:
14. aprīlī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Jums ir jāvēršas vietējā pašvaldībā, lai noskaidrotu, vai teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi paredz noteiktā vietā būvēt savrupmājas. Jautājumā ir norādīts pārāk maz informācijas, lai sniegtu izvērstāku atbildi.