Kā uzzināt informāciju par tiesu izpildītājiem

J
jautā:
04. martā, 2021
Baiba

Labvakar! Esmu daudzbērnu māte, kura par katru bērnu saņems vienreizējo pabalstu 500 eiro apmērā, bet man ir tiesu izpildītāji, pie kuriem ir iekrājušies parādi. Es vēlētos noskaidrot, kuri tiesu izpildītāji tie ir, lai laikus viņiem varu paziņot, ka manā kontā tiks ieskaitīts šis pabalsts. Kā es varu iegūt šo informāciju?

A
atbild:
12. martā, 2021
Zaida Kalniņa
LV portāls

Tiesu izpildītāju kontaktinformācija atrodama Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes mājaslapā www.lzti.lv, sadaļā “Zvērināti tiesu izpildītāji”. Ja īsti nav zināmi tiesu izpildītāji, pie kuriem ir atvērtas parādu piedziņas lietas, to var noskaidrot, vēršoties Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomē: info@lzti.lv, tālrunis 67290005.

To var izdarīt, arī reģistrējoties elektronisko izsoļu tīmekļa vietnes sadaļā “Citi pakalpojumi” > “Manas izpildu lietas”. Šajā vietnē jūs varēsiet noskaidrot, pie kuriem tiesu izpildītājiem atrodas jūsu lietas.

Noderīgu informāciju par parādu piedziņas jautājumiem jūs varat uzzināt jaunajā “Parādnieka tiesību rokasgrāmatā.