Lasīšanai: 1 minūte

Lieguma piemērošana CSDD

J
jautā:
10. decembrī, 2020
Andris

Labdien! Kā tiek uzlikts auto liegums no tiesu izpildītāja? Vai liegums tiek uzlikts konkrēti tam auto, kurš ir reģistrēts CSDD reģistrā? Vai arī liegums tiek uzlikts manam CSDD kontam (un katra automašīna, kura tiek piereģistrēta, bloķējas uzreiz tajā pašā brīdī, kad to reģistrēju CSDD reģistrā)? Paldies!

A
atbild:
15. decembrī, 2020

Lieguma piemērošana CSDD ir piedziņas vēršana uz kustamo mantu, kas ir viens no piespiedu izpildes līdzekļiem, kuri norādīti Civilprocesa likuma 557. pantā.

Parasti tiesu izpildītājs piemēro liegumu CSDD visiem transporta līdzekļiem, kas ir reģistrēti uz parādnieka vārda.

Liegumi tiek noņemti, kad ir nokārtotas parādu saistības un samaksāti tiesu izpildītāja izdevumi.