Lasīšanai: 1 minūte

Bezdarbnieka pabalstu piešķir no dienas, kad iesniegti visi dokumenti

J
jautā:
09. oktobrī, 2020
Laila

Cik ilgā laikā jāiesniedz pieteikums bezdarbnieka pabalstam, ja darba līgums lauzts uz abpusējas vienošanās pamata?

A
atbild:
19. oktobrī, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra bezdarbnieka pabalstu piešķir no dienas, kad ir iesniegti visi dokumenti, kas nepieciešami pabalsta piešķiršanai, tostarp iesniegts iesniegums pabalsta piešķiršanai. Tāda kārtība ir arī tad, ja darba attiecības pārtrauktas, darba devējam un darbiniekam vienojoties.

Informācija par bezdarbnieka pabalstu pieejama VSAA mājaslapā.