Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Ko darīt, ja bērnudārzā nepieņem vecāku iesniegumu

J
jautā:
20. augustā, 2020
Liana

Labdien! Vai, ejot prom no privātā bērnudārza, ir jāraksta iesniegums brīvā formā? Mainījām dzīvesvietu, un vairāk nav ērti braukt uz veco dārziņu. Privātā bērnudārza vadītāja laikam nevēlas, lai mēs ejam prom, tāpēc izdomā visu kaut ko. Kur jāvēršas, ja vadītāja cenšas mūs apkrāpt un neļauj uzrakstīt iesniegumu?

A
atbild:
01. septembrī, 2020

Kārtībai, kādā tiek pārtrauktas līgumattiecības ar konkrēto pirmsskolas izglītības iestādi, jābūt noteiktai savstarpēji noslēgtā līguma tekstā.

Savukārt, ja privāta izglītības iestāde nepieņem vecāku iesniegumu, aicinām vērsties Izglītības kvalitātes valsts dienestā (IKVD), minot izglītības iestādes nosaukumu un savu kontaktinformāciju.

Iesniegumu IKVD var iesniegt, aizpildot elektroniskā iesnieguma veidlapu IKVD tīmekļa vietnē vai jebkurā citā vecākiem ērtā veidā.