Lasīšanai: 1 minūte

Vidējās izpeļņas aprēķinā tiek iekļauti pēdējie seši mēneši

J
jautā:
10. jūlijā, 2020
Iveta

Labdien! Man ir jautājums par vidējās izpeļņas aprēķinu. Darbinieks tiek atbrīvots no darba ar 30.06.2020. 30. jūnijs ir darba diena, par kuru tiks aprēķināta darba alga. Kuri mēneši tiks iekļauti vidējas izpeļņas aprēķinā, aprēķinot atlaišanas pabalstu?

A
atbild:
28. jūlijā, 2020
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja darba attiecības tiek izbeigtas jūnijā, vidējās izpeļņas aprēķinā iekļauj pēdējos sešus mēnešus pirms darba attiecību izbeigšanas mēneša, proti, maiju, aprīli, martu, februāri, janvāri un decembri.