Lasīšanai: 1 minūte

Akcīzes preču iegāde ar distances līgumu

J
jautā:
11. martā, 2020
Guntis

Labdien! Vai man jāsaņem kāda atļauja, ja vēlos interneta vietnē (www.ciggiesworld.ch) pasūtīt cigaretes? Kāds ir maksimālais daudzums, ko vienā reizē drīkst pasūtīt uz Latviju?

A
atbild:
18. martā, 2020

Saskaņā ar Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likuma 8. panta 2. daļu tabakas izstrādājumus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un uzpildes tvertnes aizliegts pārdot un iegādāties ar distances līguma palīdzību, arī ārpus Eiropas Savienības dalībvalsts vai Eiropas Ekonomikas zonas valsts teritorijas.

Tādējādi Jums nav tiesību iegādāties tabakas izstrādājumus distancēti.