Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

VID apkopotā statistika

J
jautā:
01. janvārī, 2020
Olegs

Vai Valsts ieņēmumu dienests publicē statistiku par Nodokļu un muitas policijas pārvaldes resorisko pārbaužu ilgumu?

A
atbild:
06. janvārī, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls

Valsts ieņēmumu dienesta apkopotā statistika atrodama VID tīmekļvietnē. Tā pieejama šādās jomās: pašvaldību statistika; nodokļu ieņēmumi; nodokļu parādnieki; nodokļu parādu struktūra; nozaru statistika; nodokļu un muitas policijas pārvaldes rezultāti; nodokļu kontroles pasākumi; muitas darbības rezultāti u. c.

Statistiskajā informācijā nav norādīti Nodokļu un muitas policijas pārvaldes resorisko pārbaužu ilguma dati.