Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Sporta skolotāja slodze pirmsskolā

J
jautā:
06. decembrī, 2019
Iveta

Labdien! Kā pirmsskolā tiek noteikta sporta skolotāja darba slodze? Paldies!

A
atbild:
13. janvārī, 2020
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Skolotāja, arī sporta skolotāja, slodze pirmsskolā veidojas no nostrādāto stundu skaita, kas atkarīgs no īstenotās izglītības programmas, grupiņu un nodarbību skaita, tādēļ katrā pirmsskolā var atšķirties. Izglītības iestādes vadītājam ir jāizskaidro pedagogiem slodzes veidošanas principi, tādēļ ar jautājumiem par darba slodzes apjomu un darba slodzes pamatojumu ir jāvēršas pie izglītības iestādes vadītāja.