Lasīšanai: 1 minūte

Vai, iestājoties LSPA, var uzreiz strādāt ar bērniem

J
jautā:
15. augustā, 2019
Armands

Ja esmu ieguvis C kategorijas trenera sertifikātu, vai, iestājoties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un uzsākot mācības sporta veida trenera un skolotāja specialitātē, varu uzreiz strādāt ar bērniem? Vai tomēr jānomācās viens gads, jāiegūst attiecīgie kredītpunkti un tikai tad varu strādāt?

A
atbild:
04. septembrī, 2019

Ja persona ir ieguvusi Latvijas Sporta federāciju padomes izsniegtu C kategorijas trenera sertifikātu, tai ir tiesības strādāt par attiecīgā sporta veida treneri, arī ar bērniem. To nosaka Ministru kabineta 2010. gada 26. janvāra noteikumi Nr. 77 “Noteikumi par sporta speciālistu sertifikācijas kārtību un sporta speciālistam noteiktajām prasībām”.